Hydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC
  • Air ProHydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC
  • Air ProHydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC
  • Air ProHydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC
  • Air ProHydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC
  • Air ProHydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC
  • Air ProHydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC

Hydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC

Púdar bán nó beagnach bán is ea HPMC Hiodrocsapróipil Methyl Cellulose. Is amhábhar tábhachtach é le raon leathan úsáidí agus is féidir é a fheiceáil i ngach áit sa saol. Úsáidtear go príomha mar scaiptheoir i dtáirgeadh PVC. Ina theannta sin, úsáidtear HPMC Hydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC mar thiúsóir, cobhsaitheoir, eiblitheoir, agus gníomhaire foirmithe scannáin i dtáirgeadh peitriceimiceach eile, bratuithe, ábhair thógála, bainte péint, déanamh páipéir, cosmaidí agus táirgí eile. Gníomhaire srl.

Seol Fiosrúchán

Cur síos ar an Táirge

Hydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC

Milestone has been producing Hydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC for more than 20 years. When the factory was first built, it was a small factory that produced 1 ton per day. Now it has two factories with a production capacity of 30 tons per day.

Ainm Táirge:

Hiodrocsa Próitéin Ceallalóis Meitile (HPMC)

Other Names

Hypromellose

 

Appreance

White powder

CAS NO.

9004-65-3

EINECS Uimh .:

220-971-6

MF:

C12H20O10

Purity:

99%


Hydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC production method: Hydroxypropyl Methyl Cellulose HPMC, also known as hypromellose, cellulose hydroxypropyl methyl ether, is made of highly pure cotton cellulose as raw material, treated with lye at 35-40℃30 Minutes, squeeze, pulverize the cellulose, and properly age at 35°C to make the obtained alkali fiber average polymerization degree within the required range. Put the alkali fiber into the etherification kettle, and etherify at 50-80°C for 5h, the pressure is about 1.8MPa. Then wash the material in hot water at 90°C to increase the volume, and then dewater it in a centrifuge, and then repeatedly wash to neutrality.

Ainm Táirge:

Hiodrocsa Próitéin Ceallalóis Meitile (HPMC)

Teannas Dromchla

4225-230

Teocht carbónúcháin

225-230 ̐C

Thermochromic temperature

190-200 Ì C.

Decomposing temperature  

200 Ì C.

Teocht glóthach (â „ƒ)

50-68 Ì C.

Ábhar hiodrocsapróipil

9.0-12.0

Ábhar meitocsa

24.0-30.0

Ash content

â ‰ ¤5%

Ábhar uisce

â ‰ ¤5%

PH Value

6.5-8.0

Tarchuradóireacht éadrom

≥80

Whiteness

â ‰ ¥ 75

Viscosity

100-200000 is féidir é a choimeád

Aclaíocht

80-100List